Wyniki rekrutacji

do klasy I Szkoły Podstawowej

oraz do oddziału przedszkolnego

na rok szkolny 2020/2021

 

 

 

Szanowni Państwo


     W związku z zaistniałą sytuacją zespół do spraw udzielania pomocy psychologiczno - pedagogicznej pracujący w szkole, uruchomił możliwość zdalnej pomocy. Jeśli potrzebują Państwo porady pedagogów lub psychologa szkolnego zapraszamy do kontaktu na poniższy adres:

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

    Ponadto informujemy, że zostały uruchomione specjalne linie telefoniczne dla mieszkańców powiatu krakowskiego, którzy potrzebują teraz wsparcia psychologicznego i kontaktu z psychoterapeutą. Pomoc dostępna jest dla wszystkich, konsultacje telefoniczne są bezpłatne – żeby z niej skorzystać nie trzeba być objętym formalnie kwarantanną czy izolacją.

 

https://powiat.krakow.pl/2020/03/wsparcie-psychologiczne/

 

 

 

 

     Mam nadzieję że pamiętacie o tym, iż ruch i odpowiednie ćwiczenia fizyczne zapewniają nam mocny układ immunologiczny. A co za tym idzie stoją po naszej stronie w walce o zdrowie, o które teraz wszyscy zabiegamy. Zatem zapraszam Was do poćwiczenia razem ze mną. Próbkę zobaczcie pod linkiem: 

https://trello.com/b/HhPyh2hu/rehabilitacja-ruchowa-z-marzanna-boczkowską

     Jeśli Wam się spodoba zapraszam do kontaktu ze mną po przez dziennik będę przesyłać propozycje ćwiczeń dla Was indywidualnie.


Pozdrawiam serdecznie

Rehabilitant- Marzanna Dziuba-Boczkowska

    

     Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę, Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci.  W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska. 

 

Link do filmu: https://youtu.be/HxbYRBAKs7U
 


     Korzystając z okazji przypominamy, że na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego do pobrania są darmowe materiały do nauki w domu. Nowe materiały będą się ukazywać w każdą środę i każdy piątek aż do czasu, gdy szkoły i przedszkola wznowią funkcjonowanie.

 

Link do materiałów: 

https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/

 

 

BIP


Wolontariusze

Od grosika...


#TDTS