Pamiętamy...

     Przed Wszystkimi Świętymi uczniowie klas specjalnych pojechali na cmentarz w Słomnikach, aby położyć przygotowane wianuszki, zapalić znicze i pomodlić się na grobach nieznanych żołnierzy.

 

 


„To miłość nas tu przyprowadziła"

     Tak brzmi refren piosenki napisany przez pana Dawida Pyrdę, nawiązujący do nauki Jana Pawła II. Piosenkę tę grupa Promyki śpiewała w finale Małopolskiego Konkursu Pieśni Religijnej – Nie lękajcie się! im. św. Jana Pawła II. Niestety nie udało się wyśpiewać, żadnego miejsca, ale zaprezentowali się wspaniale. Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć i posłuchania nagrania.

 

„I Ty możesz Świętym być"

     31 października odbył się w naszej szkole apel z okazji Wszystkich Świętych. Na chwilę zadumy i refleksji zabrali nas uczniowie klasy V. Po apelu odbyły się prezentację konkursowe „I Ty możesz Świętym być". Zadaniem każdej klasy było przygotowanie plakatu i hasła o wylosowanym Świętym. Dodatkowo można było się przebrać za tego Świętego i mieć rekwizyty z nim związane. Każda klasa stanęła na wysokości zadania, dlatego jury nie miało łatwego wyboru. Udało się wyłonić zwycięzców, a wyniki poznamy w najbliższym czasie.

 

BIP

Wolontariusze

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.