"Popatrz w Jego Oczy"

     W niedzielne popołudnie 1 kwietnia 2019 roku uczniowie klas specjalnych wystąpili na scenie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Słomnikach wystawiając wielkopostny spektakl pt. "Popatrz w Jego Oczy". Uczniowie wcielili się w role osób towarzyszących Jezusowi w ostatnich chwilach życia, a także w wiele postaci współczesnych. Licznie zgromadzona publiczność w wielkim skupieniu oglądała spektakl, który zachęcał do tego aby nie zmarnować wielkanocnego czasu i poświęcić go przede wszystkim na patrzenie w oczy Jezusowi i indywidualne spotkanie z Nim. Po spektaklu odbył się kiermasz ciast i ozdób świątecznych. Cały dochód ze sprzedaży jak i indywidualnych datków został przeznaczony na spełnienie wielkiego marzenia naszych aktorów, jakim jest wyjazd do Lourdes.

   

 

    

 

 

    

 

         Przy tej okazji w ich imieniu pragniemy gorąco podziękować wszystkim za przybycie i ofiarność.

     Dziękujemy także wszystkim rodzicom i wolontariuszom, którzy tak licznie zaangażowali się w to przedsięwzięcie.

 

BIP


Wolontariusze

Od grosika...


#TDTS