Świąteczne spotkanie

     19 stycznia 2020 roku naszej szkole obyło się coroczne spotkanie świąteczne. Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, rodzice i wszyscy chętni tradycyjnie spotkali się w kolędowo - świątecznym nastroju. Na tegorocznym spotkaniu gościliśmy Pana Burmistrza Gminy Słomniki Pana Pawła Kafla, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Słomnikach Pana Grzegorza Płażka, Radną Rady Miejskiej w Słomnikach Panią Jolantę Ziarko oraz  Radną Rady Miejskiej w Słomnikach Panią Marię Jagła. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły wszystkich Jasełka w wykonaniu uczniów klasy VIII a i VIII b. Kolejnym punktem programu było rozdanie nagród w II Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek pt. „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”. W przesłuchaniach do  konkursu, które odbyły się w  grudniu wzięło udział łącznie około 200 osób w siedmiu kategoriach. Zwycięzcy pierwszych miejsc z poszczególnych kategorii zaprezentowali swoje zwycięskie występy na scenie. Na zakończenie uczennice z grupy tanecznej zaprosiły wszystkich chętnych do zabawy przy dźwiękach świątecznych piosenek. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania i poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

 

BIP


Wolontariusze

Od grosika...


#TDTS