Uczniowie w czasie akademii z okazji Święta 3 Maja

Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja uczniowie klasy 7 przygotowali wyjątkową akademię. Uroczystość była nie tylko formą upamiętnienia ważnego wydarzenia historycznego, ale także okazją do refleksji nad tym, czym dziś jest patriotyzm i jaką rolę odgrywa w życiu młodego pokolenia.

Podczas występu uczniowie zaprezentowali pieśni oraz wiersze patriotyczne, które przypominały o historii naszej Ojczyzny i wartościach takich jak wolność, jedność i odpowiedzialność za kraj. Przedstawienie umilił występ szkolnej grupy tanecznej „Promyki”. Akademia była pięknym świadectwem zaangażowania młodzieży oraz dowodem na to, że wartości patriotyczne są wciąż żywe i przekazywane kolejnym pokoleniom.

To właśnie młodzi ludzie, poprzez takie inicjatywy, budują przyszłość naszej Ojczyzny i pokazują, że „Polska to My”.

#świętuj z nami

Poczet sztandarowy podczas akademii, zdjęcie 1 z 5

Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, fot. 1

Występ dzieci w przygotowanych strojach, zdjęcie 2 z 5

Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, fot. 2

Występ dzieci z flagami Polski, zdjęcie 3 z 5

Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, fot. 3

Dzieci z flagami wiwatują podczas występu, zdjęcie 4 z 5

Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, fot. 4

Uczniowie na widowni w strojach galowych z biało-czerwonymi sercami, zdjęcie 5 z 5

Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, fot. 5

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5