Uczniowie klas 1a i 2a wybrali się na spektakl teatralny pt. „Mała Syrenka” oparty na znanej baśni Hansa Christiana Andersena. Przedstawienie opowiadało historię młodej syrenki, która marzyła o poznaniu świata ludzi. Spektakl dostarczył dzieciom wielu emocji i wzruszeń. Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów, a gra aktorska zrobiła na nich duże wrażenie. Zachwyt wzbudziły również barwne kostiumy, piękna scenografia oraz oprawa muzyczna, które przeniosły widzów do magicznego, podwodnego świata. Wyjazd był dla dzieci nie tylko ciekawą formą spędzenia czasu, ale także wartościowym spotkaniem ze sztuką teatralną. Wszyscy wrócili do szkoły pełni pozytywnych wrażeń i z uśmiechami na twarzach.

Uczniowie klas 1a i 2a na widowni teatru, zdjęcie 1 z 4

Wyjazd na spektakl teatralny pt. „Mała Syrenka”, fot. 1

Dwie syreny występują na scenie teatru, zdjęcie 2 z 4

Wyjazd na spektakl teatralny pt. „Mała Syrenka”, fot. 2

Artyści odgrywają scenę ze spektaklu, zdjęcie 3 z 4

Wyjazd na spektakl teatralny pt. „Mała Syrenka”, fot. 3

Aktorzy występują na scenie teatru, zdjęcie 4 z 4

Wyjazd na spektakl teatralny pt. „Mała Syrenka”, fot. 4

Previous Next Play Pause
1 2 3 4