Urszula Piwek
dyrektor szkoły, pedagog, EEG Biofeedback, rewalidacja

Radosław Konieczny
wicedyrektor szkoły, wychowanie fizyczne, rewalidacja, pdp

Kadra nauczycieli, administracji i obsługi szkoły

Baranek Joanna
nauczyciel kształcenia specjalnego, rewalidacja

Biskupska Weronika
nauczyciel kształcenia specjalnego, zajęć artystycznych, EEG Biofeedback

Blarowska Gabriela
edukacja dla bezpieczeństwa

Cholewa Jadwiga
nauczyciel wspomagający, EEG Biofeedback, logopeda, rewalidacja

Ciałowicz-Klęk Elżbieta
korekcja wad postawy, rehabilitacja

Cieślik Jolanta
administracja i obsługa

Czapliński Wojciech
zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, nauczyciel terapeuta

Daniel Irena
rewalidacja, EEG Biofeedback, logopeda, język polski

Domanik-Plutecka Katarzyna
nauczyciel wspomagający świetlicy, WOS, rewalidacja

Drożniak Agata
nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Dziuba-Boczkowska Marzanna
korekcja wad postawy, rehabilitacja

Fijałkowska-Koza Ewelina
język polski, rewalidacja

Fundament Katarzyna
nauczyciel wspomagający, EEG Biofeedback, rewalidacja

Gicala Jolanta
geografia, biologia, przyroda

Grzegórzko Renata
administracja i obsługa

Hnatowicz Maria
administracja i obsługa

Jastrząb Elżbieta
nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Jaśkowska-Pycia Mariola
nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Kańska-Łach Aneta
edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, język polski, biblioteka

Kawula Ilona
język angielski

Kłosińska Aneta
edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, rewalidacja

Kolano Justyna
sekretariat, administracja i obsługa

Komenda Aleksandra
edukacja przedszkolna

Konieczna Anna
nauczyciel wspomagający, wychowanie fizyczne, rewalidacja

Krzyżkiewicz Elżbieta
nauczyciel kształcenia specjalnego, rewalidacja, pdp

Kudzia Dorota
nauczyciel wspomagający świetlicy

Lisiakiewicz Urszula
biblioteka, nauczyciel wspomagający, rewalidacja, pdp

Łupak Grzegorz
psycholog

Makola Patrycja
sekretariat, administracja i obsługa

Margul Beata
matematyka, rewalidacja

Mędrala Justyna
religia

Michalec Sylwia
nauczyciel wspomagający

Mirowska Dorota
język rosyjski

Młyńska Elżbieta
nauczyciel wspomagający

Peroń Agnieszka
rewalidacja, język angielski

Piotrowska Karolina
język polski, rewalidacja

Ptasznik Magdalena
nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Pyrda Dawid
zajęcia artystyczne, nauczyciel kształcenia specjalnego, rewalidacja

Regucka Sylwia
chemia, nauczyciel wspomagający, rewalidacja

Rozpara Ilona
logopeda, EEG Biofeedback, rewalidacja

Rzepka Lucyna
edukacja wczesnoszkolna, sztuka, plastyka

Sado Piotr
fizyka, informatyka, matematyka, rewalidacja, technika 

Stanek Stanisława
edukacja przedszkolna, rewalidacja

Sułkowska Krystyna
edukacja wczesnoszkolna, sztuka, muzyka

Ślusarczyk Renata
pedagog, EEG Biofeedback

Wydmańska Magdalena
rewalidacja

Zięba Anna
religia

Żołynia Barbara
wczesne wspomaganie rozwoju