Podziękowanie
Dla Julii Jagieły i Hanny Rodak za zaangażowanie i zajęcie IV miejsca w Międzyszkolnym Konkursie „O Perły Królowej Jadwigi” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Św. Jadwigi Królowej w Prandocinie.
„Wiele można uczynić (...)”
Królowa Jadwiga
Interdyscyplinarność zadań konkursowych dała możliwość uczniom poznania i zgłębienia wszechstronnej działalności naszej Królowej, Świętej, Patronki Polski (...).
Dziękujemy Organizatorom za piękne przeniesienie się w czasy średniowiecza i ciepłe przyjęcie.
E. Zębala












