Filip Łach dwukrotnym laureatem! - gratulacje - widok grafiki

     W piątek 21 kwietnia na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie odbyły się uroczyste zakończenia Małopolskich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, Barbarę Nowak dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2022/2023. Jak już wiemy, nasz uczeń Filip Łach z klasy VIIIa po raz drugi uczestniczył w tej pięknej uroczystości jako Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego. Bardzo się cieszymy w naszej społeczności szkolnej z tak dużego osiągnięcia edukacyjnego. Można zwyciężyć i spocząć na laurach, ale to klęska, być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo - tak mówił J. Piłsudski. Słowa te nawiązują do sukcesu Filipa, bo mógł pozostać przy pierwszym sukcesie, a chciał pogłębiać swoją wiedzę i dalej się rozwijać edukacyjnie.

     Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Filipowi, życzymy dalszych sukcesów.

Filip Łach dwukrotnym laureatem, fot. 1

Filip Łach dwukrotnym laureatem, fot. 1

Filip Łach dwukrotnym laureatem, fot. 2

Filip Łach dwukrotnym laureatem, fot. 2

Filip Łach dwukrotnym laureatem, fot. 3

Filip Łach dwukrotnym laureatem, fot. 3

Filip Łach dwukrotnym laureatem, fot. 4

Filip Łach dwukrotnym laureatem, fot. 4

Filip Łach dwukrotnym laureatem, fot. 5

Filip Łach dwukrotnym laureatem, fot. 5

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

E. Zębala