Uczniowie w czasie akademii z okazji Święta 3 Maja

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie organizowanym przez Hospicjum Świętego Łazarza w Krakowie „Żonkilowy song”. W tym roku naszą szkołę reprezentowali najmłodsi uczniowie. Byli to: Zespół Promyczki, który wykonał autorską piosenkę „Życie jest zbyt piękne”, Wesoły duet zaśpiewał „Śpiewaj tak jak my” oraz Franciszek Biskupski w piosence „Wystarczy z Tobą być”. Wszystkie piosenki są autorstwa Pana Dawida Pyrdy. Nasi uczniowie wystąpili pięknie, a Jury postanowiło wyróżnić Franciszka Biskupskiego oraz Wesoły Duet. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i wszystkim uczestnikom.

Solowy występ ucznia podczas konkursu 'Żonkilowy song', zdjęcie 1 z 3

Żonkilowy song 2026!, fot. 1

Występ zespołu dziecięcego na scenie hospicyjnego konkursu, zdjęcie 2 z 3

Żonkilowy song 2026!, fot. 2

Występ duetu dwóch dziewczynek, zdjęcie 3 z 3

Żonkilowy song 2026!, fot. 3

Previous Next Play Pause
1 2 3