
Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie organizowanym przez Hospicjum Świętego Łazarza w Krakowie „Żonkilowy song”. W tym roku naszą szkołę reprezentowali najmłodsi uczniowie. Byli to: Zespół Promyczki, który wykonał autorską piosenkę „Życie jest zbyt piękne”, Wesoły duet zaśpiewał „Śpiewaj tak jak my” oraz Franciszek Biskupski w piosence „Wystarczy z Tobą być”. Wszystkie piosenki są autorstwa Pana Dawida Pyrdy. Nasi uczniowie wystąpili pięknie, a Jury postanowiło wyróżnić Franciszka Biskupskiego oraz Wesoły Duet. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i wszystkim uczestnikom.










