Dnia 27 kwietnia odwiedził naszą szkołę Pan Michał Brzezicki „Brzezik”, który zajmuje się freestyle football. Pan Michał zrobił na wszystkich uczniach ogromne wrażenie swoimi popisami z piłką. Była to prawdziwa sztuka. Oprócz pokazu Brzezik uczył wszystkich chętnych kilku sztuczek oraz zagrał 1 na 1. Śmiałków do zmierzenia się z mistrzem freestyl-u nie brakowało, ale nie było to łatwe zadanie. Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu Burmistrza Gminy Słomniki w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań w zakresie upowszechniania kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.












