W dniu 29.05.2026 r. wybraliśmy się na wyjątkowy wyjazd, który był nagrodą za udział w projekcie czytelniczym Nasza Bajka.

Wyjazd rozpoczęliśmy od wizyty w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Słomnikach, gdzie obejrzeliśmy niezwykły film „Co mi w duszy gra". Po filmie uczniowie udali się na plac zabaw, gdzie huśtawki, zjeżdżalnie i drabinki sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie. Na zakończenie nie mogło zabraknąć lodów! Każdy wybrał swój ulubiony smak i miło spędził wspólnie czas.

Dziękujemy uczestnikom oraz rodzicom za pomoc w realizacji projektu.

Uczniowie podczas wspólnego wyjścia na lody, zdjęcie 1 z 4

Wyjazd do Słomnik, fot. 1

Uczniowie bawiący się na placu zabaw, zdjęcie 2 z 4

Wyjazd do Słomnik, fot. 2

Uczniowie przed projekcją filmu, zdjęcie 3 z 4

Wyjazd do Słomnik, fot. 3

Uczniowie podczas wspólnego jedzenia lodów, zdjęcie 4 z 4

Wyjazd do Słomnik, fot. 4

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Organizatorzy projektu