W dniu 29.05.2026 r. wybraliśmy się na wyjątkowy wyjazd, który był nagrodą za udział w projekcie czytelniczym Nasza Bajka.
Wyjazd rozpoczęliśmy od wizyty w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Słomnikach, gdzie obejrzeliśmy niezwykły film „Co mi w duszy gra". Po filmie uczniowie udali się na plac zabaw, gdzie huśtawki, zjeżdżalnie i drabinki sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie. Na zakończenie nie mogło zabraknąć lodów! Każdy wybrał swój ulubiony smak i miło spędził wspólnie czas.
Dziękujemy uczestnikom oraz rodzicom za pomoc w realizacji projektu.
Organizatorzy projektu











