Z przyjemnością informujemy o zakończeniu projektu czytelniczego „Nasza Bajka” realizowanego w bibliotece szkolnej.

Projekt skierowany był do uczniów klas I-IV i miał na celu promowanie czytelnictwa oraz rozwijanie zdolności kreatywnych. Uczniowie z pomocą rodziców stworzyli siedem pięknych bajek-książek, które można zobaczyć w bibliotece.

Autorzy, a było ich 49, wykazali się dużymi umiejętnościami literackimi i plastycznymi. Jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzcę.

W związku z tym postanowiono nagrodzić wszystkich uczniów biorących udział w projekcie!

Nagrodą będzie wycieczka niespodzianka!

O szczegółach wycieczki poinformujemy rodziców w najbliższych dniach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom.