„...W kręgu tańca...2017"

     W dniach 23.-27. października dziewięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w obozie tanecznym organizowanym przez ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki przy dofinansowaniu przez PFRON. Pięciodniowe zgrupowanie odbyło się w Ośrodku Charytatywno-Szkoleniowym CARITAS w Popowie-Letnisko (pod Warszawą).

      Pobyt obfitował w spotkania ze specjalistami oraz codzienne warsztaty taneczne, na których mieliśmy okazję nauczyć się tańców polskich (polonez, ludowy taniec śląski „Owczareczek"), orientalnych, flamenco oraz tańców w kręgu. Czas wolny spędzaliśmy spacerując po otaczającym ośrodek lesie sosnowym oraz integrując się ze współuczestnikami z innych grup podczas wieczornych zabaw tanecznych.

 

 

    
 

 

     Uwieńczeniem pobytu był występ wszystkich grup, na których zaprezentowaliśmy nowo zdobyte umiejętności taneczne. Uczniowie wrócili zadowoleni i roztańczeni.

Opiekunowie: Agnieszka Peroń, Agata Dolińska

 

BIP


Wolontariusze

Od grosika...


#TDTS