Uczniowie naszej szkoły w ramach projektu wykonali kolejne zadania. Czwartoklasiści wzięli udział w klasowym konkursie recytatorskim. Deklamowali wybrane przez siebie wiersze Wisławy Szymborskiej. Trzeba przyznać, że konkurencja była duża, a komisja miała trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła Hanna Rodak, II – Marcel Ziarko, a III – Ksawery Klęk. Z kolei uczniowie kl. 7 i 8 przygotowali na lekcji j. polskiego pocztówki inspirowane twórczością lub życiorysem poetki. Najlepsze prace zgłoszono do konkursu organizowanego we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Słomnikach. Przed nami jeszcze kolejne zadania!

Ogólnopolski Projekt Literacki Mistrzyni Szymborska - kolejne zadania..., fot. 1

Ogólnopolski Projekt Literacki Mistrzyni Szymborska - kolejne zadania..., fot. 1

Ogólnopolski Projekt Literacki Mistrzyni Szymborska - kolejne zadania..., fot. 2

Ogólnopolski Projekt Literacki Mistrzyni Szymborska - kolejne zadania..., fot. 2

Ogólnopolski Projekt Literacki Mistrzyni Szymborska - kolejne zadania..., fot. 3

Ogólnopolski Projekt Literacki Mistrzyni Szymborska - kolejne zadania..., fot. 3

Ogólnopolski Projekt Literacki Mistrzyni Szymborska - kolejne zadania..., fot. 4

Ogólnopolski Projekt Literacki Mistrzyni Szymborska - kolejne zadania..., fot. 4

Previous Next Play Pause
1 2 3 4