Grafika plakatu podsumowania Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś..." 2021

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu
Kolęd i Pastorałek
„Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś…”
Waganowice 2021

     Tegoroczny Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy Kolędę Jezusowi dziś…” organizowany po raz kolejny przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. S. Wyspiańskiego w Waganowicach, odbył się również w formie online. Otrzymaliśmy 104 nagrania kolęd i pastorałek. Do konkursu zgłosiło się 79 solistów i 25 zespołów łącznie ok. 360 osób z całej Polski. Uczestnicy wzięli udział w 12 kategoriach wiekowych i kategorii rodzinnej. Po uporządkowaniu nagrań wykonawców do odpowiednich kategorii do pracy przystąpili jurorzy w składzie: Pani Urszula Lisiakiewicz - wicedyrektor Zespołu Szkół w Waganowicach, Pan Wojciech Janczarski – muzyk, instruktor zajęć muzycznych i wokalnych w Centrum Kultury w Słomnikach, Pan Krystian Klimczyk – muzyk, instrumentalista, dyrygent, nauczyciel szkoły muzycznej.

     Konkurs, zgodnie z harmonogramem, został rozstrzygnięty 14 stycznia 2022 r. podczas burzliwych obrad jurorów, którzy nie mieli łatwego zadania. Lista laureatów dostępna jest na stronie internetowej Zespołu Szkół w Waganowicach http://zswaganowice.pl/ oraz na szkolnym koncie na facebook-u.

     Nagrody oraz dyplomy zostaną spakowane i wysłane na adresy laureatów i uczestników podane w karcie zgłoszenia.

     Sponsorami nagród są:

  • Gmina Słomniki – Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
  • Firma MartDom – Marcin Cichy
  • Kraty Mostostal Kraków
  • Mechanika Pojazdowa. Montaż Instalacji Gazowych. Stacja Kontroli Pojazdów – Mariusz Grzyb
  • Firma remontowo – budowlana – G. Koza
  • Ogród Zwierza w Pojałowicach
                  Grafika logo Ogrodu Zwierza w Pojałowicach


  Serdecznie dziękujemy sponsorom !
Wszystkim dziękujemy za udział, gratulujemy
i zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

Organizatorzy: W. B, A. B